Öznur Otomotiv, Profesyonel Güvenilir Yenilikçi Çözümler Sunar

Oto yedek parça sektöründe 40 yılı aşkın süredir, yüksek kalite standartları ve zengin ürün çeşitliliği ile hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Öznur Otomotiv Ltd. Şti. olarak, otomotiv yedek parça sektörüne değer katmayı ve iş ortaklarımızla birlikte sürdürülebilir başarılar elde etmeyi amaçlıyoruz.

VİZYONUMUZ

İnovasyon ve müşteri odaklı yaklaşımımızla sektörde referans noktası olmak ve müşteri memnuniyetini sürekli en yüksek düzeyde tutmak.

NEDEN BİZ?

Sektördeki tecrübemiz ve uzmanlığımız doğrultusunda ve geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın her türlü ihtiyacına hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz.

BİZ KİMİZ?

Öznur Otomotiv Ltd. Şti. olarak otomotiv yedek parça pazarında, dağıtım zincirinde katma değer sağlamak, pazar lideri konumumuzu korumak ve iş ortaklarımızın sektördeki lider konumlarını sürdürmelerine katkı sunmak doğrultusunda olan misyonumuz, kısa orta ve uzun vadeli hedeflerimizi şekillendiriyor. Satış ve pazarlama faaliyetlerine destek olmak, bununla beraber faydalarını korumak… Dünya ticaretinde önemli bir payı olan E-Ticaret konusunda yaptığımız atılımsal fikirler ve E-Ticaret sitesi ile yeni müşteri kanalları kazanmak.Pazarda rekabet edilebilir bir fiyat avantajı ile birlikte hizmet noktalarına kaliteli alternatif parça (Worhty – K&B) seçenekleri sunmak da önceliklerimiz arasında yer alıyor.

İşe başladığımız ilk günden bu yana bilgisayar teknolojilerine ve yazılıma çok yatırım yaptık. Bu yazılımlar sayesinde lojistik, depolama ve sevkiyat işlerimizi daha düzenli ve hatasız bir şekilde yapacağız. · Envanter optimizasyonu da çok yönlü verimlilik yaratacak. Ayrıca B2B yazılımımızda da ciddi bir çalışmamız var. · Son dönemde üretilen otomobiller her geçen gün biraz daha fazla bilgisayar teknolojisi ile donatılıyor. Kendi kendine park eden araçlardan çok yakında otomatik pilotlu otomobillere geçeceğimiz bugün için artık bir sır değil. Bu gelişmeler ışığında sattığımız veya satmaya alıştığımız bir çok ürün değerini yitirecek ve bambaşka bir ürün gamı oluşacaktır. Biz bu gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve dünya ticaretinden kopmadan, sektördeki tüm ayrıntıları titizlikle inceliyoruz.